top of page

Saç Ekimi izini kapatmada Saç Simulasyonu

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Saç Ekimi Alopesi tedavisindeki en önemli yöntemlerden bir tanesidir. Fakat donör, yani saçın alındığı bölgelerde oluşan seyreklikler , ekim sonrası kişilerde büyük sıkıntı ve görüntü bozukluğu oluştrmaktadır. Biz bu örnekte Saç ekimi yapılmış ve donör sahada oluşan seyreklik ve kötü görüntünün, Saç Simulasyonu işlemi ile kamuflajını yaptık. 

Saç Simulasyonu , Saç Pigmentasyonu

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Başın her iki yan ve ense bölgesinde saç azalması olan müşterimzi saç simulasyonu işlemi uygulanmıştır. Saç Simülasyonu bir mikropigmentasyon yöntemidir. Bu uygulama ile saçta seyreklik görülen ve kellik oluşan alanlara kıl varmış efekti yaratılarak boşluklar kapatılmaktadır. Saç Simülasyonu cerrahi bir yöntem değildir. 

Saç Simulasyonu Uygulamamız

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Erkek tip saç dökülmesinde iğneleme tekniği ile saç simulasyon işlemimizin  öncesi ve sonrası 

Saç Simulasyon Uygulaması

 Erkek tipi alopeside Saç Simulasyonu uygulaması. Bu uygulamada hem roller , hem de iğneleme tekniğini kombine olarak kullandık. Daha önceden Youtube kanalımızda roller tekniğinin nasıl yapıldığını gösteren video yayınlamıştık. Bu uygulamada işlemin iğneleme kısmını gösteren bir video hazırladık. İğneleme yöntemi ile scalp tarama özellikle sabır gerektiren bir işlem. Biz bu aşamada işlem yaptıran kişiyi yormamak için 2 kişi çalışmayı tercih ediyoruz. İşlemde topikal anestezik maddeler kullanmaktayız. Bu yüzden işlem ağrısız bir işlemdir. Uygulanacak alanın genişliğine göre işlem 1-2 seans sürebilmektedir. 

Saç Simulasyonu Nasıl Yapılır?

Saç Simülasyonu nedir? Nasıl Yapılır?. Canlı uygulama videousu. Bu uygulama Hyasminbeauty'de Uzm. Eğt. Est Hümeyra Yasmin tarafında yapılmıştır

Erkek tipi saç seyrelmesinde Saç Simülasyonu

Saçta Seyrek alanların Saç Simulasyonu ile kamuflajı işlemimiz

Kadın Alopesi örneğinde Saç Simulasyonu

Saç Simulasyonu'nun yaratıcısı Moshe Alul tarafından yapılmış ,muhteşem Saç Simulasyon örneği

Erkek tipi Alopeside Saç Simulasyon uygulaması

Erkek Tipi Alopeside Saç Simülasyon örneği

Please reload

www.sacsimulasyon.net adlı sitemizde bulunan videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır.Sitemiz sadece youtbe.com, vimeo.comadlı sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolaro yayınlamaktadır.Server'a kesinlikle yükleme yapılmamaktadır.Bu yüzden www.sacsimülasyon.net'in yasal yükümlülüğü yoktur.İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması isteğinde bulunabilirler

bottom of page