top of page

TGRT EU TV Sektörün Yıldızları Programının konuğu olduk

Tgrt EU TV Sektörün Yıldızları Programına konuk olduk

Saç Simulasyon Uzmanımız Uzm. Eğt. Est Hümeyra Yasmin Atv Avrupa TV İş Dünyası programının konuğuydu

23.6.2016 tarihinde ATV Avrupa TV 2Nin sevilen programı Vatan Şaşmalz'la İş Dünyasının konuğu olan Hümeyra Yasmin pek Kirpik uygulamaları hakkında canlı yayında detaylı bilgi verip demo uygulaması yapmıştır.

Hyasminbeauty'nin işletmecisi ve Saç Simülasyon Uzmanımız Uzm. Eğt.Est Hümeyra YASMİN'in Business Channel'da Sayın Gülgün Feyman'la söyleşisi

15.07.2015 tarihinde Hyasminbeauty işletmecisi Uzm.Eğt.Est Hümeyra Yasmin'in Sayın Gülgün Feyman'ın Business Channel Türk kanalındaki Anlatacak Çok Şey Var Programına konuk oluşmuştur. Programda Kalıcı Makyaj, ipek Kirpik gibi spesifik güzellik uygulamalarının yanı sıra Bölgesel İncelme uygulamalarına değinilmiştir.

Saç Simülasyon Uzmanımız Estetisyen Hümeyra Yasmin Genç TV'DE Bu Da MODA Programında Manken Tuğçe Yulaç'ın konuğu oldu

Genç Tv'nin beğenilen programı BU DA MODA Programının sunucusu Manken Tuğçe Yulaç'ın 9.1.2016 tarihli konuğu Hyasminbeauty işletmecisi Uzm. Eğt. Estetisyen Hümeyra Yasmin'di. Programda İpek Kirpik , Kalıcı Makyaj, Saç Simülasyonu ve Medikal Protez Tırnak Uygulamaları hakkında çok keyifli bir sohbet yapıldı. Programın bant kayıdının tamamını her zaman ki gibi HD kalitesi ile HYASMİNBEAUTY YOU TUBE kanalından seyredebilirsiniz.

Show Max Tv Şehrin Nabzı Programında konuk Uzm.Eğt.Est Hümeyra Yasmin

Show Max TV'nin 30.1.2016 tarihinde Şehrin Nabzı Programında konuk Hyasminbeauty işletmecisi Hümeyra Yasmin'di. Programda Kalıcı Makyaj, İpek Kirpik, Protez Tırnak, Saç Simülasyonu gibi spesifik güzellik uygulamalarına değinilmiş uygulama örneklerine yer verilmiştir.Programın tam kayıdını You Tube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Please reload

bottom of page