Türkiye'nin Kalıcı makyaj Ustaları ve Saç Simülasyon Uzmanları master Class Eğitiminde buluştu.

Saç Simulasyon ve PMU ( Permanent Makeup Uygulayıcıları) İstanbul'da Master Class Eğitimi için buluştu. Türkiye'nin ilk ve En büyük organizasyonu Taksim elit World Otelde devam ediyor. Saç Simulasyonu işleminin yaratıcısı Moshe Alul'un denetiminde ilk gün yeni teknikler ve püf noktalar çalışıldı. Canlı Manken üzerinde birebir uygulamalar yapıldı. Seminerin 2 gününde Medikal Kamuflaj Uygulamaları çalışılacak.

Organizasyona Yurt Dışından ve Türkiye'nin faklı şehirlerinde çok sayıda Kalıcı Makyaj ve Saç Simülasyon Uzmanı Katıldı

Moshe Alul en son geliştirdiği Saç Simülasyon tekniklerini Canlı Manken uygulaması ile paylaştı.

Katılımcılar kendi mankenleri üzerinde birebir olarak Moshe Alul'un denetiminde yeni geliştirilen teknikleri uyguladılar

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Saç Simülasyonu hakkında Sorularınız için bize yazın
  • Twitter Round
  • b-facebook
  • Google+ - Black Circle

© 2016 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)Yasal Uyarı : " sacsimulasyonu.net  web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR  Marka Tescil No:2013/2240, HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 Tüm hakları saklıdır.

Telefon:
0216 4885152

Whatsapp
0553 0203502

Saç Simülasyonu cep telefonu uygulamamız şimdi Google Play'de ücretsiz denediniz mi?

© Copyright Hyasminbeauty